Nákup dětského nábytku online

Při výběru nábytku je potřeba nejen hledět na estetičnost a cenu, ale zpravidla na jeho kvalitu a bezpečnost. O to víc to platí, pokud se jedná o nábytek, který je určený dětem.

Dětský nábytek – jak správně vybrat?

Moc dobře víte, pokud máte děti, že nám ty naše ratolesti přinášejí převážně radost, ovšem při péči o dítě je i starost patřičně na místě. A to hlavně u dětí malých, které se dokážou zranit úplně při jakékoliv činnosti. Pokud jste se rozhodli Vašemu dítku zařídit dětský pokojíček, měli byste řešit otázku nákupu nábytku, který bude, hlavně z hlediska bezpečnosti, pro malé děti vhodný. Veškerý nábytek by měl být přizpůsoben věku dítěte, neboť pokud byste pořizovali nábytek pro dospělé s myšlenkami, že přece i Vaše dítě jednou vyroste, nejenom, že bude takový nábytek pro malé dítě nepohodlný a špatně využitelný, ale hlavně může být i nebezpečný. Tak například při pořízení postele pro dospělé by malé dítě mohlo spadnout na zem, z klasické židle by zase dítě nedosáhlo na jídlo, které je položené na stole, atd. Proto dětský nábytek vybírejte pečlivě a klaďte důraz na specifické požadavky dětského nábytku.

Nákup dětského nábytku online

Plánujete rekonstrukci dětského pokojíčku nebo zařizujete zcela nový či se jen chystáte zútulnit stávající dětský pokojík? Chcete dosáhnout toho, aby se Vaše dítě cítilo v pokojíčku bezpečně a jako v pohádce? V tomto případě Vám velmi rádi představujeme firmu Homemarket.cz, s.r.o., která se zabývá internetovým prodejem nejenom kvalitního dětského nábytku, ale také prodejem veškerého nábytku od botníků počínaje, přes bytové doplňky, jídelní soupravy, kuchyně, obývací stěny, matrace, ložnice, jídelny, až po kancelářský nábytek, zahradní nábytek či sektorový nábytek konče. A zde zmíněné výrobky jsou opravdu malým zlomkem nabízeného zboží této opravdu profesionální a kvalitní firmy. Výhody, proč nakupovat na internetovém obchodě , jsou například ty, že můžete vybírat z více jak 20 tisíc položek, můžete získat výrazné slevy na další nákupy, je zde garance 14 denní možnosti vrácení zboží a zajištění odborné montáže nábytku. Z dětského nábytku Vám firma** ** nabízí k prodeji dětské komplety, postele, matrace, dětské židle či dětské psací stoly a mnoho dalšího.

Pokud Vás taky firma zaujala a rádi byste jejích služeb využili, můžete se s nimi zkontaktovat buď osobně, pokud upřednostňujete telefonický kontakt, můžete volat,nebo použít emailovou adresu.

Pokud tedy hledáte kvalitu, preciznost a příznivé ceny, je pro Vás firma tou nejlepší volbou.

Dětské postele a postýlky

V současné době jsou velmi moderní přídavné postýlky. Těmi se rozumí takové postýlky, které jsou na jedné straně otevřené, aby se taková postýlka dala připojit k posteli rodičů, což nese řadu výhod – dítě se nebojí spát samo v postýlce, neboť maminku má hned po ruce, nebo pokud Vám dítě usne v posteli při kojení, nemusíte s ním vstávat z postele a přenášet ho do postýlky, čímž riskujete, že dítě vzbudíte, ale jen ho posunete o trochu dál do jeho postýlky, dítě se cítí v bezpečí, když není uzavřené ze všech stran a taky když se mu zachce, samo si zaleze do postýlky právě tou otevřenou stranou. Výhod mají tyto dětské postýlky opravdu mnoho. Nejdůležitější je zkontrolovat spojení mezi oběma postelemi. Při koupi je nutné dbát na to, aby základna přídavné postýlky měla možnost nastavit její výšku, aby se mohla jednoduše přizpůsobit posteli rodičů. Co se týká bezpečnosti těchto postýlek, je zásadním bezpečnostním aspektem vysoká ohrádka.

Snad každé malé dítě si přeje do svého pokojíčku patrovou postel. Patrové postele jsou navíc velmi vhodným řešením při větším počtu dětí a menším prostorám dětského pokojíčku. Navíc patrové postele se mohou krásně proměnit v království pro princeznu nebo také v pirátské doupě pro kluky. Některé patrové postele jsou navíc vybavené i skluzavkou. Je nutné dbát na bezpečnost dětí, a proto jsou patrové postele vhodné až od věku 6 let dítěte, nejlépe ještě věku vyššího. Bezpečnostní zábradlí u postele pro děti musí být vždy mnohem vyšší než je matrace. Pokud vybíráte matrace, dbejte na to, aby nebyli matrace pružinové. Pružinové matrace jsou totiž opravdu nevhodné, neboť během dětských her mohou postel proměnit v trampolínu a to přináší určitá rizika pro děti. Vysoká lůžka postele je potřeba bezpečně a řádně připevnit jak k podlaze, tak ke stěně. Dále při výběru patrové postele také myslete na žebřík, které vede k patrové posteli, aby jeho příčky byly v takové vzdálenosti, která dítěti nedělá sebemenší problémy.

Dětské židličky

Malé děti velmi rádi usedají ke stolu s dospělými a nejraději na dospělácké židle. A díky bezpečně vyrobeným dětským židlím není společné stolování žádný problém. Dá se pořídit např. vysoká židle, která je vhodná pro děti už od cca 8 měsíců. Hlavním kritériem, podle kterého budete dětskou židli vybírat, je, aby byla stabilní a odolná proti sklopení. Všechny použité materiály, ze kterých je židle vyrobená, by měli být chemicky netoxické. Pokud Vám jde skutečně o blaho a bezpečí Vašeho dítěte, je tou nejlepší možnou variantou poradit se přímo s prodejcem dětského nábytku, který Vám zaručeně poradí nejlepší řešení.

Dětský nábytek do útulného dětského pokojíčku

Dětské pokoje představují pro naše děti často jejich království, které patří pouze jim a ve kterém se cítí dobře a v bezpečí. Proto je nutné při zařizování pokojíčku dbát na vhodný výběr nábytku a doplňků, které ocení jak naše děti, tak i my. Velmi důležité je pro zdravý a klidný spánek vybrat kvalitní dětské postele a matrace, pro školáky účelný dětský psací stůl a k němu dětskou židli, na které nebudou naše nejdražší bolet záda. Veškeré zboží je samozřejmě možné sehnat v těch nejrůznějších barvách. Záleží na představě každého dítěte.

Dětskými pokojovými sestavami se rozumí dětské komplety, které se skládají z několika částí nábytků, jako např. postel, noční stolek, skříň, stůl a židle. Existují různé varianty a záleží čistě na Vás, jak si představujete mít pokoj Vašeho dítěte zařízený a vybavený. Dětské komplety se dají opět sehnat v různých barvách a velikostech. Pokud tedy narazíte na kvalitní obchod, jako je i prodejna. Dětské komplety existují jak pro kluky, tak pro holky a dodají dětskému pokojíčku stejnorodost, šmrnc a děti v takovém pokojíčku najdou opravdu vše, co potřebují pro učení, hry, zábavu nebo kvalitní spánek.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id8967 (krasny-zivot.cz#22924)


Přidat komentář