Dárek pro vnučku a dceru

Také patříte k těm, co by svým dětem, vnoučatům pořídili tzv., co jim na očích vidí? Ostatně, kdo jiný by měl vlastní děti a vnoučata rozmazlovat, když ne rodiče a prarodiče? Blíží se svátek, narozeniny dcerky či vnučky a Vy přemýšlíte jaký dárek vybrat?

Dárek pro dceru

Ať už má Vaše dcera dva roky, deset let, dvacet, nebo čtyřicet, pořád bude Vaším dítětem. Stále se k Vám bude upírat a vyhledávat Vaši radu, pomoc, ocitne-li se v úzkých. Bude se s Vámi dělit i o splněná přání, úspěchy. Kromě opory, ji můžete překvapit i nečekaným dárkem. Nevíte co dospívající dcerce, či již mladé paní koupit, a tak jste najeli na tzv. obálkovou metodu? Není to škoda? Takový dárek sice neurazí, ale je svým způsobem již očekáván a nevyvolá moment překvapení, radost v očích aj. Co pro tentokrát místo očekávané sumě peněz zakoupit dceři dárek, co nelze jen tak uchopit? Můžete ji potěšit na příklad poukazem na kosmetické ošetření, manikúru, pedikúru, masáž, nebo ji překvapte permanentkou do solária, do fitka apod.

Dárek pro malou slečnu

Stali se z Vás prarodiče? Pak je Vaším „úkolem“ rozmazlovat. Rozmazlovat můžete Vaší láskou, pozorností, ale také nějaký tím drobným, či větším dárkem. Vnučka miminko asi jen těžko v plné míře ocení, že jí přinesete nové punčocháče, pyžamko, jednorázové plenky, čistící ubrousky, sadu pěstící kosmetiky aj. To spíše ocení maminka děvčátka. Jiného zadostiučinění, poděkování a zpětné reakce se Vám dostane, až se z miminka, batolátka stane malá slečna. A nemusí ani mluvit, aby projevila nadšení a radost z Vašeho přineseného dárku.

Tipy na dárek pro vnučku

Snad nejčastějším a nejvděčnějším dárkem je hračka. Tu je dobré vybrat vzhledem k věku holčičky. Úplně ty nejmenší, respektive nejmladší holčičky, potěší chrastítka, různé skládačky, plyšáky, figurky zvířátek, ale také další hračky, které jsou snadno uchopitelné malou ručkou. Většímu děvčátku vykouzlíte úsměv na tváři s obrázkovou knížkou, hudební hračkou, sadou hraček na písek, ale také** odrážedlem, domečkem pro panenky, sadou pro malé hospodyňky, kuchyňskou linkou a sporákem v malém provedení, pračkou v malém provedení** a samozřejmě panenkou s řadou doplňků a oblečků.

Parametry při výběru hraček

Při výběru hračky však soustřeďte pozornost nejen na barevnost, líbivost, ale také bezpečnost, atestaci. Z toho důvodu je na místě kupovat hračky v ověřených prodejnách. A celkem je jedno, zda vyrazíte směr kamenná prodejna, nebo se pohodlně usadíte v lenošce a začnete „brouzdat“ po internetu.

Tipy na dárek pro malé parádnice

Nemyslete si, již malá děvčátka vnímají sebe, jako osobnost. Dokonce i taková dvouletá holčička může dát celkem hlasitě najevo, které oblečení se jí líbí, a které nechce mít na sobě, ani za nic. Maminky holčiček si plánují, jak svoji dcerku budou odívat do růžových, nadýchaných šatiček, splétat copánky apod. Jenže realita může být jiná. Místo princezny může být rošťanda, která upřednostňuje pohodlné kraťásky a tričko, či mikinu. Pokud nechcete zůstat „jen“ u hraček, ale rádi byste vnučce udělali radost i stran módy, pak ji můžete zakoupit nějaký ten módní kousek, který by mohl sklidit úspěch. Vedle oblečení můžete také koupit různé sponečky, čelenky, gumičky do vlasů.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id8977 (krasny-zivot.cz#23044)


Přidat komentář