Rekonstrukce bytového jádra

Bydlíte nebo jste se přestěhovali do bytu, kde je ještě původní umakartové jádro? Rádi byste si byt zmodernizovali, aby se Vaše kuchyň stala místem kulinářského umění a koupelna pak místem odpočinku a relaxace? Obraťte se na profesionální firmu.

Doporučujeme:

  • Stavby a rekonstrukce domů Znojmo - Firma jako správná** stavební parta** umí postavit projekt dle vašich představ. Ať už se jedná o dům, kancelář nebo třeba panelový byt. Dále provádí rekonstrukce a podlahářské práce.

 

  • Rekonstrukce a stavby domů Svitavy - Firma pana Lubomíra Zvejška se zabývá rekonstrukcemi bytových jader, zateplováním budov, stavbami na klíč, obkladačskými** a** sádrokartonářskými ** prácemi.** Můžete jej kontaktovat na Tel: +420 605 723 909 nebo Email: l.zvejska@tiscali.cz .

 

  • Rekonstrukce a výstavby Nový Jičín - Firma pana** Roberta Honeše** se zabývá výstavbou a rekonstrukcemi rodinných domů i bytů. Dále** provádí** pokládku zámkové dlažby, obklady a** zateplení objektů**. Poskytuje projektové i rozpočtové práce. Tel: +420 724 315 335 , Email: rohon@post.cz

 

Také obdivujete rekonstruované koupelny u Vašich známých a přátel, ke kterým chodíte na návštěvu? Říkáte si, jak byste si libovali v takové koupelně, kdyby byla ve Vašem bytě? Váš sen se může přeměnit ve skutečnost, nechte si i vy zrekonstruovat původní umakartové jádro. Obraťte se na specializovanou firmu, která nabízí služby v oblasti modernizace a rekonstrukce bytového jádra, a to od A do Z. Vy prakticky nebudete muset na nic sáhnout, pouze si vybrat spolehlivou a profesionální firmu, která se o vše postará. Na Vás pak jen bude si užívat zcela nové koupelny podle Vašich představ.

Rekonstrukce bytového jádra krok za krokem

Jak probíhá spolupráce s firmou** ** , vyberete-li si rekonstrukci bytového jádra? Samotnou rekonstrukci je možné rozdělit do několika stěžejních bodů. V prvé řadě probíhá příprava rekonstrukce, která zahrnuje zaměření stávajícího stavu a současně návrh možného dispozičního řešení, dále odborné poradenství co se týká obkladů, sanity, doplňků, následuje grafické zpracování a rozpočet. Veškeré kroky zahrnující přípravu jsou pro Vás stále nezávazné a zdarma. Teprve po odsouhlasení grafického návrhu a rozpočtu, dochází na sepsání smlouvy, po níž již nic nebrání provést modernizaci bytového jádra. Zakázka nekončí ukončením prací, ale předáním díla Vám jako zákazníkovi, předvedení funkčnosti, poučení o údržbě, ale také potvrzení a předání veškerých záručních listů.

Rekonstrukce bytového jádra firmou a svépomocí

Uvažujete, zda byste si neudělali rekonstrukci kuchyně, koupelny sami? Demontáž a demolici přeci zvládnete, nakoupíte potřebný materiál, vyzdíte, položíte obklady, vymalujete… a hotovo. Díky internetu, který je doslova studnicí informací, nebude problém získat „osvědčené“ rady kutilů jak vyzdít, položit obklady, vymalovat aj.

Ano, ale… rekonstrukce, nebo chcete-li modernizace, rozhodně není snadnou záležitostí, pokud zrovna nejste zběhlí v pracích zednických, instalatérských, elektrikářských, malířských. Všechny tyto práce jsou totiž potřeba při rekonstrukci bytového jádra. Pokud si říkáte, že svépomocí byste museli ušetřit, než kdybyste zadali zakázku firmě, která se zabývá rekonstrukcemi, není tomu tak. Nejenže se můžete snadno dostat do úzkých, kdy si náhle nebudete vědět rady, ale pokud nemáte zkušenosti, ať už s instalatérstvím či položením obkladů apod., s největší pravděpodobností to dopadne tak, že stejně zavoláte příslušného řemeslníka. V horším případě si vytopíte byt, budete muset strhnout špatně položené obklady, při malování naděláte šmouhy apod. A co víc, neušetříte ani čas, a co si budeme povídat, ani nervy.

Výhody zadání rekonstrukce bytového jádra profesionálům

Kromě toho, že Vám firma, která má bohaté zkušenosti s rekonstrukcemi bytových jader, provede práci kvalitně, precizně a na odborné úrovni, poradí Vám i s výběrem obkladů, dlažby, sanity, druhu barvy, doplňků. S profesionální firmou máte jistotu, že vše zařídí, od zpracování grafického návrhu nového bytového jádra, až po předání. A co se týká času, tím, že firma zaměstnává nejen zedníky, ale i malíře, instalatéry, elektrikáře, malíře aj., můžete si být jisti provedení precizní práce (vyberete-li si kvalitní a prověřenou firmu) za krátký čas.

Proč se rozhodnout pro rekonstrukci bytového jádra

Možná váháte, proč se rozloučit s penězi, které jste několik let šetřili na modernizaci bydlení, když jste takto bydleli třeba deset, ale i dvacet let? Říkáte si, že to již pro Vás nemá smysl a raději peníze dáte vnoučatům na studia?

Kromě toho, že se Vám bude o poznání více líbit nová kuchyně a koupelna, oceníte i jejich novou funkčnost a účelnost. A co víc, rekonstrukcí významně zvýšíte tržní hodnotu Vašeho bytu. Zkuste se podívat na stránky realitních kanceláří, které nabízí byty. Cena bytů s původním umakartovým jádrem se nabízí s mnohem nižší cenou, než byt s rekonstruovaným bytovým jádrem. Kromě toho, je logické, že zmodernizované byty se prodají lehčeji a za kratší dobu než byty s původním jádrem. Je to pochopitelné, protože byty si buď kupují mladí lidé, kterým se těžko líbí umakartové jádro a dají přednost** modernímu bytu**, nebo si byty kupují starší lidé, kterým již odrostly děti, ty se odstěhovaly a pro ně je dosavadní byt příliš velký a tudíž hledají něco menšího, ovšem jsou zvyklí již na určitou úroveň a také se zrovna nebudou hrnout do bytu s nevzhledným umakartovým jádrem.

Vhodná doba pro rekonstrukci bytového jádra

Přemýšlíte, kdy by bylo nejlepší nechat si udělat rekonstrukci bytového jádra, zda v létě nebo v zimě? Pokud by součástí rekonstrukce byla i výměna, nebo dokonce přestavba topení, kanalizace a vody, je rozhodně lepší nechat rekonstrukci na letní období, respektive, kdy není topná sezóna. Kromě toho, co kdybyste si naplánovali týdenní dovolenou, ať už v tuzemsku nebo zahraničí, a po Vašem návratu by bylo hotovo? Domluvte se s firmou, která Vám bude dělat rekonstrukci, vše záleží na domluvě.

Než začne rekonstrukce

Rekonstrukce bytového jádra s sebou přináší demontáž a demolici. Bez hluku se to těžko obejde. Je vhodné, abyste obešli Vaše sousedy, bydlíte-li v panelovém domě, a informovali je, že u Vás bude x dnů probíhat rekonstrukce, a že se jim předem omlouváte za určitý diskomfort spojený s hlukem při bourání a odklízení sutě.

Tímto předejdete rozhořčenému bouchání od sousedů a jejich nevraživým pohledů, když se budete potkávat na chodbě. Sice každý z nás nese nelibě, slyšíme-li od vedlejšího bytu vrtání, bouchání aj. zvuky, ovšem Vy budete k ostatním ohleduplní tím, že je na vzniklý hluk včas upozorníte.

Spokojenost s bydlením před x lety a nyní

Není nutné se spokojit s bydlením, které patřilo před x lety ke standardu a byli jsem tehdy šťastni, že máme vlastní byt. Ovšem tak, jak čas plynul, a výrobci přicházeli s novými možnostmi v oblasti bydlení, zahrnující širokou nabídkou podlahových krytin, obkladaček, spotřebičů, sanity aj., zjišťujeme, že nám již nevyhovuje původní kuchyně, koupelna, nejen co se týká vzhledu, ale také materiálu.

S příchodem nabídky rekonstrukce bytových jader – kuchyní a koupelen, nastal velký boom. Proč si tedy nedopřát novou moderní kuchyň a zmodernizovanou koupelnu? I Vy se budete moci svým blízkým, kamarádům a kolegům, pochlubit, když přijdou na návštěvu.

Doporučujeme:

  • Stavby a rekonstrukce domů Znojmo - Firma jako správná** stavební parta** umí postavit projekt dle vašich představ. Ať už se jedná o dům, kancelář nebo třeba panelový byt. Dále provádí rekonstrukce a podlahářské práce.

 

  • Rekonstrukce a stavby domů Svitavy - Firma pana Lubomíra Zvejška se zabývá rekonstrukcemi bytových jader, zateplováním budov, stavbami na klíč, obkladačskými** a** sádrokartonářskými ** prácemi.** Můžete jej kontaktovat na Tel: +420 605 723 909 nebo Email: l.zvejska@tiscali.cz .

 

 

  • Rekonstrukce a výstavby Nový Jičín - Firma pana** Roberta Honeše** se zabývá výstavbou a rekonstrukcemi rodinných domů i bytů. Dále** provádí** pokládku zámkové dlažby, obklady a** zateplení objektů**. Poskytuje projektové i rozpočtové práce. Tel: +420 724 315 335 , Email: rohon@post.cz

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id8945 (krasny-zivot.cz#22793)


Přidat komentář