Nákup postelí na internetu

Koupě nové postele je jeden z velice příjemných nákupů. Nejde sice o nejlevnější transakci, ale většina z nás se právě na nákup nové postele velice těší. Vždyť spánkem denně prožijeme průměrně 6-8 hodin. Vybrat si tu svou postel můžeme přímo na internetu.

Máte-li doma starou vrzající postel, která má již své odslouženo nebo se Vám zalíbila nějaká nová modernější postel, určitě máte z čeho vybírat. Dnešní trh nabízí veliké množství různých postelí z všelijakých materiálů. Vybrat si můžete dřevěné postele, postele z lamina, čalouněné postele, kovové postele i ratanové postele. Také se dá koupit rovnou celý komplet ložnice, tedy skříně, komody, prádelníky, zrcadlové stěny, noční stolky a postele ze stejného materiálu.

Kde si vybrat postele

Denně nám do našich poštovních schránek přichází mnoho letáků obchodních sítí zabývající se prodejem nábytků a postelí. Také vychází každý měsíc hodně časopisů, které nám radí, jak správně a moderně vybavit naše obydlí, včetně vybavení ložnic. Stačí si jen sednout, uvařit si kafíčko a listovat těmito letáky a katalogy. Moderní způsob ale nabízí také výběr postelí přímo na internetu, kdy si můžeme prohlédnout daleko více prodejců nábytků včetně postelí. Tato varianta Vašeho výběru je velice pohodlná, rychlá, lehce se dají srovnávat ceny obchodů. Výhodou je, že u každého nabízeného produktu si můžete ihned přečíst všechny rozměry výrobku a druh materiálu, ze kterého je produkt vyrobený, můžete si vybrat barevný odstín. Internetové obchody uvádí, zda je zboží skladem či za jakou dobu je možné výrobek dodat. Internetové obchody ve svých obchodních podmínkách uvádí také způsob dopravy a výběr platby za zboží. Objednání zboží přes internet Vám ušetří mnoho času, který by jste strávili na cestě i v obchodech.

Nákup postelí na internetu

Jedním z internetových obchodů, kde nabízejí nákup postelí, je firma DZ-SERVICE spol. s.r.o., sídlící na adrese: Nádražní 350, Pilníkov, PSČ 542 42. Telefonicky firmu můžete kontaktovat na čísle: +420 775 654 723 nebo e-mailem: nabytek-rubin-trutnov@seznam.cz. Veškerý nabízený sortiment firmy, včetně postelí naleznete na jejich internetových stránkách: www.nabytekrubintrutnov.cz.

Firma DZ-SERVICE spol. s.r.o. se zabývá prodejem nábytků z masívu, nabízí nákup postelí kovových, polstrovaných i postelí z lamina. Firma nabízí také velký výběr matrací a roštů do postelí. Vybrat si můžete také zahradní nábytek, obývací stěny, sedací soupravy i nábytek do jídelen.

Společnost ve svých obchodních podmínkách uvádí celou smlouvu pro objednání zboží, nabízí objednání zboží přímo z internetových stránek nebo emailem, ale i telefonicky. V kupní smlouvě se dočtete také podmínky při odstoupení od smlouvy, přepravní podmínky, dodací podmínky a samozřejmě také záruční podmínky.

 

Kovové postele

Jde o postele, kdy jejich rám je tvořený z kovu. Kovové postele dělíme do dvou skupin, a to na ručně kované většinou uměleckým kovářem a na klasické kovové postele.  Všechny kovové postele je možné dodat také v atypických rozměrech, různých šířkách i délkách dle přání zákazníka.

Ručně kované kovové postele jsou osobité převážně velkým dílem ruční práce a využití masivního železa. Takový typ postelí se povrchově upravuje patinou, což dodává postelím starodávný půvab. K postelím jdou na přání zákazníka také dodělat tzv. nebesa. Tyto postele naleznete lehce, jedná se o velice drahou záležitost, avšak díky kvalitní ruční práci jde o velmi bytelné a pevné postele.

Klasické kovové postele se nacházejí v přijatelnější cenové kategorii, jsou dělané strojově. V dnešní době jsou velmi častým prodávajícím druhem postelí všech věkových skupin lidí. Díky kovovému materiálu dochází k tomu, že kovové postele se stávají moderní v jakékoliv době a pěkně ladí s designem ložnic.

Postele z lamina

Postele vyhotovené z lamina jsou řešením mezi kvalitou a cenou. Tyto postele charakterizuje velmi moderní styl a design, vyrábějí se v bohaté barevné škále a vzorů. Celou ložnici je možné mít barevně sladěnou, nejčastěji se používá odstín ořech, buk a třešeň. Z materiálu lamina se vyrábějí letiště či manželská postele, ale také jednolůžka, skříně do ložnice, komody i prádelníky, noční stolky.

Postele čalouněné

Čalouněné postele se opět vrací na trh. K jejich výrobě se používá kvalitní většinou pružinové matrace, a také kvalitní materiál na potah postele. Čalouněné postele jako manželské postele mají veliký úložný prostor a zároveň s postelí jsou také noční stolky. Úložný prostor pod postelí Vám pomůže s nedostatkem úložného prostoru v bytě. Potah je možné si vybrat z veliké barevné stupnice různých vzorů, tak aby Vám ladil s celým pokojem.

Postele z masívu

Nejprodávanějším sortimentem prodeje postelí jsou právě postele z masívu. Vyrábějí se opravdu ve velkém množství různých tvarů a designu, například s moderně řešenými čely postele, různě tvarované nohy postele, s úložnými prostory pod postelí a nebo opačně s otevřenou spodní části postele. Z důvodu odvedené ruční práce při výrobě těchto postelí se postele z masívu řadí mezi nejkvalitnější produkty určené ke spaní v ložnicích a pokojíčcích. Vyrábějí se jednolůžka, dvojlůžka, poschoďové postele, a k tomu potřebné příslušenství ložnic jako noční stolky, komody, skříně, zrcadla.Postele vyráběné z masívu mají velmi dlouhou životnost.

Jako materiál se pro výrobu masivních postelí nejčastěji využívá dřevo buku a dubu. Takové postele se vyrábějí v přírodním provedení, dají se ale namořit na různé odstínu, např. třešně, olši, ořechu a jiné. Postele z masívu se vyrábějí také z měkčího dřeva jako je smrk a borovice, ty se nejčastěji využívají do dětských pokojíčků.

Noční stolky

Noční stolek je důležitým doplňkem každé postele. Je podstatné si mít kde odložit rozečtenou knížku, brýle, léky, skleničku s vodou. Noční stolek je ale také moderním prvkem v ložnici, tvoří spolu s postelí jakýsi komplet. Vyrábí se většinou ze stejného materiálu a v barevném provedení jako je samotná postel. Bývá ale také dominantním prvkem ložnic, v tom případě je vyrobený z jiného materiálu než postel, tak aby v ložnici vynikal. Takový noční stolek je vyrobený například z kamene či ze skla.

Rošty do postele

Součást každé postele je spolu s matrací také rošt postele. Kvalitní rošt nám ovlivňuje předpoklady dobrého a zdravého spaní. Rošt slouží k tomu, aby matrace postele měla kvalitní oporu a tím se dalo dobře využít ortopedických vlastností matrací. Rošt také slouží k větrání matrace ze spodní strany postele. Rošty se vyrábějí celodřevěné – laťkový, lamelové, polohovací, ale také vyklápěcí rošty. Lamelové rošty pomáhají matraci plnit pružnou schopnost. Rošty polohovací jsou výborným doplňkem postelí, které využíváte ne jen na noční spaní, ale také v průběhu celého dne pro odpočinek. Při sledování televize či čtení knížek si rošt můžete nastavit do takového sklonu, aby Vaše hlava, záda a nohy mohly odpočívat a relaxovat. Výklopné rošty nám také poskytnou polohování postele v oblasti hlavy, zad i nohou, ale navíc ještě umožní výborný přístup k úložnému prostoru pod postelí.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id8954 (krasny-zivot.cz#22921)


Přidat komentář


Dále by Vás mohlo zajímat