Anatomické polštáře online

Anatomický polštář přispívá ke kvalitnímu spánku, a to díky svému speciálnímu tvaru, který se přizpůsobí tvaru vaší hlavy a optimálně podepře krční páteř. Již vás nebude bolet hlava ani krční svaly a po ránu budete skvěle odpočati.

Anatomické polštáře online

Kvalitní spánek je pro tělo velmi důležitý a má vliv na mnoho věcí. K tomu, aby byl spánek kvalitní, je potřeba mít i kvalitní postel, matraci, polštář, ale také povlečení.

Firma nabízí kvalitní, zajímavý, ale také dostupný nábytek pro širokou veřejnost. Tato profesionální firma velmi pečlivě vybírá dodavatele, aby byla zajištěna opravdová kvalita nabízeného zboží. Firma se snaží zaujmout nejen mladé rodiny, ale také důchodce nebo tělesně postižené spoluobčany, na které se často zapomíná. Na svém internetovém obchodě nabízí opravdu zajímavé akce. V internetovém obchodě můžete zakoupit všechny druhy matrací, jak zdravotní matrace, tak i bio matrace, matrace levné, ale i luxusní, dále postele, rošty, anatomické polštáře, dětské postýlky, povlečení a mnoho dalších. Veškeré zboží je vyráběno ve vysoké kvalitě, aby byl zajištěn co nejklidnější a nejkvalitnější spánek.

Anatomické polštáře

Možná o anatomických polštářích slyšíte poprvé. V tom případě je na místě, abychom vám je trochu přiblížili. Anatomické polštáře jsou zdravotní polštáře, které jsou speciálně tvarované tak, aby vaše krční páteř mohla během ležení nebo spánku zůstat v optimální poloze, ať už ležíte na boku nebo na zádech.

Z čeho jsou vyrobené anatomické polštáře

Anatomické polštáře jsou vyrobené z převratných pěn a začínají stále intenzivněji napomáhat ortopedické matraci a zvyšovat komfort našeho spánku. Anatomické polštáře bývají převážně vytvořený z líné pěny, ale také z jiných druhů pěn. Tyto polštáře se dokážou přizpůsobit vašemu tělu právě díky líné pěně. Jednou z nejdůležitějších vlastností anatomického polštáře je paměťový efekt líných pěn. Tyto mají blahodárný vliv na krční páteř a tím dochází k celkovému uvolnění vašeho těla. Díky anatomickému polštáři dojde k ojedinělému uvolnění krčních svalů a vy si budete užívat nerušený zdravý spánek.

Jaké plní anatomický polštář funkce?

Pokud vás hned po probuzení bolí za krkem, zřejmě to bude špatným polštářem, který se špatně přizpůsobuje potřebám vaší páteře. Jestliže se chcete svých problémů zbavit a nastartovat den svěže, odpočatě a bez bolesti či únavy, podívejte se po anatomickém polštáři. Jeho funkce spočívá v tom, že dokáže podstatně snížit riziko špatného položení krční páteře během vašeho spánku. Pokud se ráno probudíte a cítíte se nevyspalí, je nejvyšší čas navštívit internetový obchod, kde se můžete o anatomických polštářích dozvědět víc než dost a rovnou si nějaký, který bude šitý přímo vám na míru, vybrat.

Jaké jsou vlastnosti anatomického polštáře

Díky anatomickému polštáři budete mít zajištěno správné držení krční páteře po celou dobu vašeho již nerušeného spánku. Anatomický polštář se vyrábí z paměťové hmoty a tato hmota má dokonalou schopnost se přizpůsobit tvaru vaší hlavy a páteře. Paměťová hmota je vysoce citlivá na tlak a teplo. Tím, že na polštáři ležíte, resp. na něm máte položenou hlavu, dochází k postupnému zahřívání polštáře, v důsledku čehož měkne a váš tlak hlavy způsobí vyrýsování polštáře přesně na tvar vaší hlavy, ale také krku a ramen. Anatomický polštář velmi snadno vstřebává lidský pot, ale i jiné tekutiny. Přitom při pocení nezvlhne, neboť je dostatečně vzdušný. Anatomický polštář můžete vybírat ve více různých tvarech, kdy každý tvar je určený pro ležení v určité poloze. Pokud chcete předejít bolesti krční páteře, vybírejte takový anatomický polštář, který je tvořen dvěma vlnami. Vlny takového polštáře mají odlišné vlastnosti, kdy tvrdší vlna vám dokáže zabezpečit pevnou oporu pro vaši páteř a ta měkčí slouží k tomu, abyste na ni uložili vaši hlavu, a zajišťuje spánek v příjemném měkkém prostředí.

Pokud si pořídíte anatomický polštář, bude se vám výborně spát a po probuzení se budete cítit opravdu dobře. Rozdíl bude patrný oproti klasickým polštářům. Díky tomuto druhu polštáře je hmotnost vaší hlavy rozložena během spánku na celou plochu ležení. Vy se díky tomu vyhnete bolesti hlavy, která bývá zapříčiněná stažením svalů přitlačené oblasti. Během spánku jsou všechny vaše svaly krku a hlavy dokonale uvolněné. Anatomický polštář se nepořizuje pouze pro odbourání zdravotních problémů, ale také pro prevenci před těmito problémy.

Správný výběr matrace

Jestliže zařizujete ložnici nebo se jen chystáte zlepšit vaše spaní, je na místě zvolit správnou matraci. Ovšem nejde o jednoduchou záležitost.  Vždy vybírejte matraci podle vašich rozměrů. Zakoupená matrace by měla být asi o 10 cm delší, než jste vy. Klasická šířka matrace je 80 a 90 cm. Pokud si chcete dopřát větší komfort, zvolte matraci širší. Rozměry matrace však musí odpovídat posteli, kterou máte. Lepší je samozřejmě vybírat matraci, pokud ještě postel není koupená a až poté přizpůsobit koupi postele matraci. Pokud už však máte postel pořízenou, jste nuceni koupit takovou matraci, která se do ní vejde. Jestliže kupujete matrace do manželské postele, možná přemýšlíte, zda koupit jednu nebo dvě malé. Vždy se doporučuje koupit dvě menší matrace, neboť osoby, které na postelích spí, mají různé hmotnosti, tak proč by se mělo jednomu spát méně pohodlně než tomu druhému? Výhodou je také to, že můžete s matracemi lépe a jednodušeji manipulovat.

Jakou postel koupit?

Abyste se pohodlně a kvalitně vyspali, musíte mít dostatečně velký lehací prostor. Délka postele by měla přesahovat vaší výšku nejméně o 20 centimetrů, ideální je až o 30 cm. Nejmenší šířka postele by měla být 80 nebo 90 cm, u dvoulůžka nejméně 160 cm. Čím víc, tím se vám bude lépe spát. V dnešní moderní době je možné vyrobit jak postel, tak i rošt včetně matrace jakýchkoliv rozměrů. Jestliže si přejete atypické rozměry, měli byste počítat s vyšší cenou. Výška postele včetně matrace by měla měřit 45-55 cm. U dvoulůžka je žádoucí, aby mělo dva samostatné rošty i matrace, které budou vybrané přímo na míru každému, kdo bude na lůžku spát. Důležitá je také výška bočnice postele. Když vybíráte postel, už byste měli vědět, jaký rošt a matraci do postele vložíte. Rošt s matrací by neměl být v rámu postele zasazený moc hluboko. Ovšem, pokud si nevíte s čímkoliv rady, potřebujete poradit, zeptat se, informovat se, obraťte se na odborníky a to specializované prodejce, kteří vám rádi se vším poradí.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id8958 (krasny-zivot.cz#23000)


Přidat komentář