Značkové oblečení a doplňky online

Jste na vážkách, zda si pořídit kvalitní, značkové oblečení, které je však finančně pro řadu z nás náročné, nebo oblečení, u kterého nemůžete očekávat kvalitu, ale zase je za slušné peníze? Co takhle zvolit kompromis? Řešení spočívá v outletu.

Ne nadarmo se říká, že kupovat levné věci se nevyplatí. V konečném důsledku nás přijde dráž, než kdybychom v naší volbě sáhli po kvalitním kousku. To však platí nejen pro nákup oblečení a doplňků. My se však soustředíme na oblečení a doplňky k oblečení.

Abychom nemuseli zruinovat naše finanční konto, a přitom si mohli dopřát kvalitní a ještě k tomu značkové oblečení, pak můžeme vsadit na nákup v outletu.

Výhody outletu

V čem je outlet tak výjimečný, a proč vlastně zvolit nákup v outletu? Tak především je to výrazně nižší cena kupovaného oblečení, než kdybyste si to samé oblečení koupili v prodejně. V prodejnách, které se specializují a nabízí oblečení a doplňky typu „outlet“, můžete najít kousky, které pořídíte o cca 30, ale také o 70% menší částku.

Dobíhající současné kolekce s oblečením

Jistě jste si všimli, že vždy s příchodem jednotlivého období (jaro, léto, podzim, zima), přichází i nové kolekce do obchodů. A co se děje s oblečením, které je pro danou sezónu pasé? Právě to oblečení je možné koupit v době, kdy příslušná kolekce končí, za mnohem nižší cenu. Ale, jak již to tak bývá, vydáte-li se do řady obchodů v období „slev“, tak ne vždy odejdete uspokojeni z nabídky zlevněného zboží, a to především, co se týká velikostí, ale také výběrem.

Můžete se samozřejmě vydat do specializovaných center, které se přímo specializují na značkový outlet. Ovšem, ruku na srdce, času, natož volného času má každý z nás málo. A tak, když bychom se již skutečně vydali „za nákup“ mimo naše město, tak to učiníme maximálně jednou, dvakrát za rok. Což je poměrně málo a nemusí se nám zrovna poštěstit, že „ulovíme“ kousky, které si přejeme a potřebujeme.

Pak tu tedy je ještě možnost si vyhlédnout některý z e-shopů, které se také specializuje na značkový outlet.

Značkové oblečení a doplňky online – Dropshop

A jelikož zájem o kvalitní a ještě k tomu značkové oblečení neklesá, spíše naopak, pak je zcela pochopitelné, že můžeme najít na internetu pěknou řádku e-shopů s nabídkou outletového oblečení a doplňků. Pak se ovšem můžeme začít potýkat s problémem, jak si z takového množství obchodů vybrat takový, který je solidní, spolehlivý a nabízí skutečně kvalitní značkové oblečení.

Budete-li chtít tip na některou z prodejen, ve kterých si můžete pořídit skvělé kousky za ještě skvělejší ceny, pak můžete virtuálně zavítat do e-shopu Dropshop, konkrétně se jedná o webové stránky značkového oblečení a doplňků na www.dropshop.cz. Obchod provozuje pan Jan Hošek. Vybrané zboží si můžete zakoupit standardně přes „nákupní koš“. Ovšem, budete-li mít třeba dotaz k určitému nabízenému produktu, pak můžete obchod kontaktovat na emailové adrese info@dropshop.cz. K dispozici máte telefonní číslo +420 603 157 857, kdyby Váš dotaz spěchal. Ono, celá řada nabízených kousků, je tak výhodná, že není divu, že může být zrovna Vámi vyhlédnutý produkt za chvíli pryč. Takže je celkem pochopitelné, že zvolíte telefonickou komunikaci.

A proč dát přednost zrovna námi doporučenému obchodu? Třeba Vás zaujme a přesvědčí to, že prodejna pro Vás neustále doplňuje nové a nové zboží světoznámých značek. Samozřejmostí je možnost vrácení nepoužitého zboží, a to do 14 dnů. Můžete se také těšit na „osobní pozvánky“ na každou připravovanou akci. Nezanedbatelné jistě i bude, že nakoupíte-li zboží za částku na 2500 Kč, pak nebudete platit žádné poštovné.

Nabízené značkové oblečení a doplňky

A ze kterých značkových kousků můžete například vybírat? Jedná se o takové známé a vyhledávané značky jako Adidas – Billabong – Blend – DC – Dickies – Life is Good – Nike – Oneill – Puma – Quiksilver – Reebok – Replay – Roxy – Vans a mnohé další.

Kategorie oblečení a doplňků

V outletových prodejnách můžete zakoupit celou řadu typů oblečení i doplňků. Můžete se tak setkat s nabídkou košil – mikin – kalhot – šál – tepláků – topů – svetrů – triček – bund – vest - šat – sukní – čepic – pásků – tašek – batohů – bot – slunečních brýlí aj.

Budete si tak moci pořídit pro sebe, ale i celou rodinu kompletní oblečení. V prodejně tak můžete všechny obléci od hlavy po paty, jak se říká.

Doplňované zboží v outletových prodejnách

Pokud si najdete třeba každý den, nebo týden čas a proberete nabídku Vámi vybrané e-shopu, pak můžete narazit na skutečné úlovky. Prodejny totiž často své zboží doplňují, a to v závislosti nejen na nabídce, ale i poptávce. Tak přejeme „šťastný lov“.

Oblečení a doplňky jako dárek

Někdo vítá tzv. „měkké“ dárky, které najde zabalené pod stromkem, či u příležitosti oslavy svátku, narozenin, výročí seznámení, výročí svatby, apod. Ne však všechny měkké dárky jsou jen ponožky, trenky, punčocháče, tílka apod. Ostatně i toto „obyčejné“, zato však nepostradatelné oblečení, může druhou osobu mile překvapit. Co například místo standardních ponožek, které se dají zakoupit třeba na tržnici, pořídit ponožky značkové. Uvidíte, že Vaší volbou tentokrát docílíte toho, že oči obdarovaného mile a překvapením rozzáří.

A znáte-li vkus dotyčného, tak můžete pořídit i jako dárek třeba mikinu, bundu, vestu, nebo doplněk v podobě pásku, slunečních brýlí.

Má-li také dotyčná osoba své „vyhlédnuté“ značky a ostatní jsou pro ni naprosto out, pak můžete v takové prodejně pořídit oblečení právě oblíbené značky.

Chodíme oblečeni, bez rozdílu věku a pohlaví

Kdo z nás by nepotřeboval oblečení, a to dokonce i muži, kteří někdy mohou brblat, že žádný další kalhoty, košili, či mikinu, svetr nepotřebují. Každý se chce líbit, každý se chce cítit v oblečení příjemně. To, na co klademe důraz při výběru oblečení je jistě kvalita – střih – materiál – účelnost – značka.

Co naplat, okolí nás častokrát posuzuje podle stylu a značky oblečení, a to především v pracovním prostředí. A děti se zase mohou setkat se „škatulkováním“ dětí podle toho, co za oblečení nosí, zda mají oblečení z klasického neznačkového, konfekčního obchodu, z tržnice, či z obchodu značkového.

I když bychom měli být posuzování podle toho, co je „uvnitř nás samých“, jak se projevujeme, chováme, mluvíme, tak tomu tak plně není. Součástí nás je prostě i to, jaký máme účes, boty, oblečení a doplňky. Může se nám to líbit, můžeme s tím nesouhlasit, ale nejspíš s tím nic neuděláme. A zbytečně se vymykat „z davu“? To nejspíš není ideálním řešením.

Kompromis tedy je, pořídit si kvalitní oblečení, které se nám líbí, sedne nám, vydrží rozhodně více, než jednu sezónu a budeme „in“. A jako sladká tečka na závěr, toto oblečení si můžeme díky outletu pořídit za velmi výhodné ceny. Tak proč se tomu bránit. Tak hurá, jdeme se podívat, zda nenatrefíme zrovna na nějaký kousek značkového oblečení, který zrovna „nutně“ budeme potřebovat.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id8902 (krasny-zivot.cz#22947)


Přidat komentář