Sportovní značkové oblečení a doplňky Puma, Nike a Adidas - Online

Máte rádi sport a to aktivně, příležitostně nebo pouze v televizi? Potom máte zcela jistě rádi i sportovní módu, která se hodí nejenom pro sport, ale také pro volný čas. Pokud rádi nakupujete sportovní oblečení, máme zde pro Vás pár tipů na skvělý nákup.

Móda značky NIKE**

Tato světová značka pronikla na světový trh zejména výrobou sportovní obuvi. Postupně začala vyrábět i další sportovní oblečení a dnes již můžete sehnat úplně všechny druhy oblečení. Snad není člověka, který by neznal tričko, boty nebo jiné doplňky se symbolem křídla NIKE. Tato značka byla založena v USA v polovině 70. let minulého století a už od začátku byla jejím krédem vysoká kvalita. V současné době působí firma NIKE po celém světě. Logem je známá fajfka, která se objevuje úplně na každém kusu oblečení této značky.

Značka NIKE se proslavila nejenom svým logem, které symbolizuje rychlost a dynamku pohybu, ale také a to především svým velmi širokým zaměřením na pánskou, dámskou a dětskou módu. Sportovní oblečení této značky, které je vždy originální a módní, dokáže skloubit komfort s perfektním stylem, který nadchne každého člověka a stejně tak i každému padne. Pokud máte tuto značku v oblibě, není nic jednoduššího než přejít na webový odkaz:** http://www.nike-puma.eu/index.php**, kde můžete vybírat z nabídky triček, mikin, kalhot, šusťákových souprav a mnoho dalších. NIKE je nejen pojem ve světě sportu, ale také ve světě módy.

Móda značky ADIDAS

Firmu Adidas založili v roce 1924 bratří Adolf a Rufolf Dasslerovév Německu. Adolf se v mládí věnoval mnoha sportům a to ho přimělo založit firmu na boty. Nejdříve fungoval v malé dílně u sebe doma, následně o několik let později se jeho firma velmi rozšířila a to tehdy, když se k němu přidal jeho bratr a vyrobili až 100 párů obuvi denně. Název Adidas je odvozena od jména Adolfa a tedy od jeho zkratky Adi a příjmení Dassler. V roce 1984 se bratři rozhodli, že budou mít každý svou firmu a Adolf si tak nechal Adidas a Rudolsf založit firmu PUMA.

Značka Adidas se díky své kvalitě stala velmi záhy jednou z nejprodávanějších značek na trhu s oblečením. Značkou Adidas jsou klasické, všem dobře známé tří pruhy, které si s touto firmou spojuje úplně každý.

Značka Adidas je ve světě nejen neznámější, ale také velmi kvalitní s hodně bohatou historií. Jde o sportovní značku, která se zaměřuje na sportovní obuv, oblečení a sportovní potřeby a doplňky.

Oblečení PUMA

Puma je známá především jako výrobce fotbalové obuvi a tato firma sponzorovala již mnoho významných fotbalistů, jako např. Pelé nebo Maradona**. Značka PUMA** je velmi oblíbenou značkou a je stálicí na trhu se sportovním oblečením.

Puma tvoří oblečení nejen pro lidi, kteří vyznávají sportovní životní styl. Oblečení této značky je vkusné, autentické, svěží, vzrušující a má smysl pro detaily. Vyznačuje se množstvím barev a stylů a proto si zcela jistě najde své příznivce. Puma se zaměřuje na kombinaci sportovních a fashion prvků. Zakládá si na zdůrazňování individualizmu a spontánnosti.

Sportovní oblečení jako podstatné vybavení pro sportovce

Jestliže jste sportovci, máte rádi pohyb, vzrušení, aktivity a různé sporty, jistě víte, že pohodlné sportovní oblečení, které je dostatečně vzdušné a příjemné na tělo je k těmto činnostem dosti podstatné a do jisté míry dokonce ovlivňuje i celkový vývoj sportu. Trička, která jsou vyrobená z bavlny, jsou sice pohodlné a příjemné na běžné nošení, jsou i levnější, ale absolutně se nehodí na sport. Bavlna má totiž tu schopnost, že do sebe nasaje veškerý pot, který vypotíte při sportu a tričko je neprodyšné, tělo nijak neochlazuje a způsobuje to následné další pocení. Na konci sportu můžete tričko vyždímat a to doslova.

Proto, pokud vybíráte oblečení na sport, volte takové, které je vyrobené z polyesterových materiálů, které jsou lehké, prodyšné a odvádí dobře pot. Navíc jsou rychleschnoucí, což je velká výhoda.

Jaké sportovní oblečení zvolit?

V dnešní moderní době se čeká od sportovního oblečení vyjma jeho funkčnosti a kvality zpracování také hezký, jedinečný a originální design. V dnešní době se můžete rozloučit s jednobarevným dresem ze silonového materiálu určený na všechny druhy sportu, ať už na běh, cyklistiku, aerobik, doplněný bavlněnými tepláky. Takové doby jsou dávno pryč. Pokud pravidelně sportujete, cvičíte, jezdíte na kole nebo provozujete jakýkoliv jiný sport, měli byste si pořídit kvalitní sportovní oblečení, které bude zároveň i velmi slušivé a krásné. Existují internetové obchody, kde se to krásnými kousky jenom hemží a stačí pouze kliknout myší na Vámi vybraný model a v tu ránu je Váš. Materiály, ze kterých je oblečení ušito, vždy odpovídají požadavkům na savost, odolnost a design.

Oblečení z polyesteru

Přírodní polyester je znám již od roku 1830 a první syntetický polyester se začal používat v průběhu prví světové války jako impregnační materiál. Vlákno ze syntetického polyesteru bylo vynalezeno v Anglii roku 1941. V současné době jde o druhé nejpoužívanější textilní vlákno. První je bavlna. Mezi výhody tohoto materiálu patří vysoká odolnost na světle vůči povětrnosti a mikroorganizmům, malá navlhavost, vysoká trvanlivost a mnohé další vlastnosti se dají velmi lehce zlepšit chemickými nebo mechanickými procesy.

Oblečení z bavlny

Bavlna je zcela nejdůležitější plodinou pěstovanou pro výrobu textilního vlákna. Tato vlákna se získávají z plodu keře bavlníku. Bavlněná vlákna se nacházejí ve více jako polovině vyráběných textilií současné doby. Jaké jsou pozitivní vlastnosti bavlny? Bavlna má velmi dobrou pevnost v tahu a v oděru, která se za mokra dokonce asi o 20% zvyšuje. Už proto je vhodné ji použít zpravidla na výrobky, které jsou v tomto směru namáhány a musí se proto často prát. Veškeré oblečení a jiné výrobky z bavlny mají příjemný omak a mohou sát značné množství vlhkosti, například potu. Bavlna se velmi rozšířila i do lůžkovin a je v dnešní době nejpoužívanějším materiálem.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id8904 (krasny-zivot.cz#22956)


Přidat komentář