Sportovní doplňky online

Pokud jste aktivní sportovec, tak má vaše tělo mnohem větší nároky. To se týká oblečení i třeba výživy nebo kosmetiky. Pojďte se proto podívat, co váš organismus potřebuje a co se bude hodit.

Každý aktivní sportovec ví, že jeho tělo má na různé oblasti větší nároky než je tomu u člověka, který se fyzickým aktivitám  tolik nevěnuje. Postupně totiž přijde na to, že jeho stravování a výživa by měly být jiné. Nejen z toho důvodu, že si třeba chce udržet váhu, ale tak proto, aby byl zdráv a cítil se fit. S tím pak souvisí i výběr oblečení. Zatímco někdo, kdo cvičí jen občas, si vezme tričko a šortky z běžné konfekce, sportovec už volí jiné materiály. Rozmýšlí se mezi těmi, které třeba sají pot nebo volí opravdu ty, jež jsou uzpůsobené na daný sport. Není to o tom, že by daná osoba zbytečně utrácela, ale prostě proto, že se v daném oděvu lépe pohybuje. Proto se blíže podíváme na nabídku, kterou sportovci mají.

Sportovní doplňky online

Není nic pohodlnějšího než si prohlédnout nabídku sportovních potřeb na internetu, v klidu si ji projít a objednávat. Sportovní doplňky naleznete na Power Store.

Sportovní doplňky www.PowerStore.cz

Zde najdete bohatou nabídku oblečení BRUBECK (funkční oděvy), sportovního oblečení pro různé příležitosti, dále pak narazíte na kosmetiku BINGOSPA nebo NOBILIS TILIA, wellness a masážní prostředky, sportovní výživu WHCS nebo Nutrend či vibrační plošiny (firma se podílí na jejich vývoji a stroje jsou certifikovány pro evropský trh a splňují požadavky pro nejvyšší komerční využití).

Jak vidíte, tak se nabídka orientuje hned do několika sfér, tudíž máte velký výběr a nemusíte trávit hodiny ve více obchodech. Vše si v klidu projdete a uvidíte, pro co se sami rozhodnete.

Stránky provozuje pan Martin Strašek.

E-mailové spojení je store@powerstore.cz

a telefonní kontakt zní +420 736 764 374.

Nyní se ale blíže podíváme na to, čím jsou specifické jednotlivé výrobky.

Funkční sportovní oblečení

Pokud se zmiňuje funkční oblečení, tak to jsou artikly, které jsou uzpůsobené sportu a to konkrétnímu. Jestli provozujete fyzickou aktivitu venku, tak je to něco jiného než kdybyste cvičili v kryté hale. U takového sportovního oblečení se pak klade důraz na výrobky již od spodního prádla. Pro ukázku si vezmeme dámské oděvy, protože na nich to je lépe patrné. Když si dáma chce vzít prádlo na běžné nošení, tak většinou volí to, které ji pozitivně vytvaruje postavu. To znamená, že si vezme třeba vyztuženou podprsenku s push-up efektem a případně tanga, které se pak nikde nerýsují. Ovšem, když žena sportuje, tak je zapotřebí aby vše drželo na místě. S tím už pak toto prádlo nepomáhá. Je tedy třeba zvolit takovou podprsenku a kalhotky, které nikde neškrtí a vše více „zaobalí".

Funkční oblečení je pak řešené na míru sportovním aktivitám. Něco jiného je například jóga, kde potřebujete třeba spíše volné oděvy, abyste se cítili pohodlně. Pokud ale jezdíte na kole, tak je lepší, když máte upnutější oděvy. Nemalou devizou je pak skutečnost, že použité materiály jsou vyrobeny speciální technologií, tudíž se třeba nestane, že při pocení budou vydávat nepříjemný zápach.

Sportovní oblečení

Klasické sportovní oblečení je rovněž stále velmi vhodnější než prádlo, které zakoupíte v klasické konfekci. Pořád mějte na paměti, že se jedná o produkty, které jsou uzpůsobeny sportu v jakékoli podobě. Může se jednat o moderní trička na hip hop, což samo o sobě značí zdobnost. Stejně tak tomu je i u kalhot (krátkých i dlouhých) nebo mikin, které jsou na klasické sportovní aktivity. Pamatujte, že i když sportuje rekreačně, tak už jen ten pocit, že máte na sobě uzpůsobené oblečení, ve vás vyvolá pozitivnější energii.

Kosmetika a masážní doplňky

Spousta lidí miluje po sportu ten pocit, kdy si vlezou pod sprchu a tím dovrší slast po fyzické námaze. Pokud sportujete, tak to nejspíše to děláte pro své zdraví a mnoho lidí takto chce být štíhlými. Hýčkejte tedy své tělo i po kosmetické stránce. Pokud se potí, tak se mohou objevovat pupínky, protože se pokožka čistí. Používejte tedy peeling, který odstraní odumřelé buňky a vám dá nový vzhled. Stejně tak se nabízí speciální výrobky na specifické problémy jako je celulitida, strie či hubnutí. Kombinací sportu a kosmetiky totiž jen umocníte požadovaný cíl. Dále se vám pak nabízí specifické výrobky, které se zaměřují třeba na pedikúru, můžete si uvolnit tělo v příjemné lázni, hydratovat ho pomocí různých krémů a podobně.

S tím pak souvisí i masáže. Pokud se sportu věnujete jen občas, tak se vám nejspíše stává, že si tělo namůžete. Více či méně. Ovšem i aktivní sportovci se tomu nevyhnou a naopak je dobré tělo takto regenerovat. K umocnění efektu opět mohou sloužit i různé přípravky jako jsou masážní oleje, které se specificky zaměřují na daný problém. Při masáží vám prohřejí ztuhlé svaly a vyživí tkáně. K tomu pak slouží i různé doplňky jako jsou třeba fólie, kterými se více propustí účinek přípravku do pokožky.

Sportovní výživa

Aktivní sportovci potřebují daleko větší přísun vitamínů než běžný člověk. Proto se využívá řada doplňků, které podpoří zdraví, ale také vám dodají energii. Nyní nemáme na mysli různé přípravky, proti jejichž účinkům brojí zastánci pevného zdraví. Jsou to pouze doplňky. Jak už jsme zmínili, když má tělo větší fyzickou zátěž, tak potřebuje spousty věcí jinak. U výživy to je pak důležité, aby tělo bylo schopné přijímat fyzickou aktivitu daleko více. Přípravky jsou pak různé. Nejčastěji to jsou tablety nebo různé nápoje v prášku, které vaše tělo posílí a také mu dodají potřebné vitamíny.

Vibrační plošiny

Když už cvičíte, tak proč tento efekt nezintenzivnit? Vibrační plošina má tu výhodu, že vám pomůže znásobit efekt vašich cviků, což jistě uvítá každý. Jaký je princip? Plošina je stroj se základnou, který vibruje a s madly, kterých se případně přidržujete. Tím, že stojíte na plošině, která pod vámi vibruje, tak se znásobuje účinek cviků. Pokud totiž například uděláte dřep, tak musíte zatínat určité skupiny svalů. Když pod vámi ale navíc vibruje plošina, tak musíte vyvinout větší fyzickou energii, jelikož musíte držet i rovnováhu. Tím pádem se posilují i hluboko uložené svaly, které jinak běžně nepoužijete a efekt je větší. Posilovat takto můžete všechny svalové skupiny, protože i když se opřete rukama a děláte kliky, tak to platí stejně.

Ať už sportujete kvůli kráse nebo lepšímu pocitu, tak toto dovršte i péčí. Veškeré snahy si vždy zaslouží odměnu. Vy si proto dejte dárek v podobě hýčkání, udělejte si pohodlí díky oblečení a buďte fit a plni síly, díky různým doplňkům. Jedině tak se vám umocní efekt ze sportu, protože budete lépe vypadat a také se skvěle cítit.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id8901 (krasny-zivot.cz#22940)


Přidat komentář