Elektronická cigareta Ostrava

Elektronická cigareta je vynález, který pomohl již řadě lidí ke zdravějšímu životu. Ale vývoj jde stále dopředu, a tak je tu dnes nejdokonalejší elektronická cigareta všech dob – elektronická cigareta Black Street.

Elektronická cigareta Black Street není jen tak nějaká cigareta. Od těch již známých se liší v řadě detailů i velmi podstatných věcí. Je vysoce kvalitní, má pěkně provedený design a vynikající funkčnost. Její kvalita je vidět na první pohled.

Elektronická cigareta Black Street je nabízena v sadách nebo jako kusovka. Velikostně lze sadu iBlack Street přirovnat k mobilu. Barevné provedení je v tajemné černé. Nabíjení probíhá zcela odlišně než u běžných el. cigaret. V sadě nenajdete žádnou nabíječku. iBlack Street se totiž nabíjí přímo přes krabičku. Tedy správně je to tak, že klasicky, nebo přes USB kabel nabijete krabičku a následně pouhým zastrčením elektronické cigarety do krabičky nabijete cigaretu. Pro kontrolu má krabička i světelnou signalizaci, která vás o nabíjení informuje. Cigaretu můžete nabíjet opakovaně na jedno nabití krabičky. Tak se sada iBlack Street hodí i na cestování.

Elektronická cigareta Ostrava

iBlack Street low

Jde o jedinečnou sadu, která má perfektní design, jež se opravdu líbí. Sada je složena z baterie a 5 katomizerů, z nichž každý obsahuje 8 mg čistého nikotinu. Základní balíček je nabízen v 5 příchutích.

iBlack Street zero

Jde o sadu pro ty, kteří nechtějí kouřit klasické cigarety s nikotinem. Sada iBlack Street zero neobsahuje žádný nikotin. Můžete si vybrat z 5 příchutí.

Vyzkoušejte nový internetový obchod s elektronickými cigaretami Black Street.

Elektronická cigareta Ostrava

Black Street One

Jde vlastně o kusovky pro ty, jež chtějí elektronickou cigaretu vyzkoušet. Jedna jednorázová elektronická cigareta Black Street One se rovná čtyřem krabičkám cigaret, což je celých 800 potáhnutí. Nenabíjí se, pouze ji vykouříte a pak vyhodíte. Vybírat můžete z příchutí Gold low, Menthol low, Cherry low a Cherry zero.

Elektronická cigareta Ostrava

Kartomizéry low

Jde o náplně elektronických cigaret Black Street s obsahem nikotinu 8 mg. Jejich velkou výhodou je, že se nedoplňují žádnou tekutinou. Prostě se vykouří a vyhodí. Jeden kartomizér vydrží jako jedna krabička cigaret.Elektronická cigareta Ostrava BlackStreet One

Kartomizéry zero

Jsou v podstatě stejné jako kartomizéry low, jen neobsahují žádný nikotin. Jsou vhodné pro každého, kde není závislý na nikotinu, ale má požitek z kouření a příjemné chutě. Ta je u obou druhů nabízena v 5 příchutích.

Využijte akci na nákup elektronických cigaret Black Street.

Elektronická cigareta Ostrava

Jakou vybrat příchuť

Cherry, to je příjemná chuť zralých třešní a teplého léta. Menthol je oblíbený a povzbuzující. Peach, to je sladká broskev, která patří k nejoblíbenějším chutím. Choco, tedy čokoláda, zvláštní chuť, která přináší pocit rozplývající se čokolády na jazyku. Gold přináší chuť nejkvalitnějšího tabáku na světě.

Elektronická cigareta Ostrava Black Street stojí za vyzkoušení

Značka elektronických cigaret Black Street rozhodně stojí za vyzkoušení. Je stylová, promyšlená, má výborné příchutě a nabídku, ze které si vybere každý.

Elektronická cigareta Ostrava na www.blackstreet.eu

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id8910 (krasny-zivot.cz#23043)


Přidat komentář