Moderní venkovní vířivky - druhy a výběr

Máte pocit, že vířivky patří jen do lázní nebo si je mohou dovolit bohatí lidé? Omyl, dnes je na trhu řada produktů, kde si může vybrat každý, i vy. Proto se seznamte s nabídkou.

Měli jste pocit, že vířivé vany patří jen do interiérů? Vybavte si snímky z katalogů, kdy se turisté nechávají rozmazlovat proudy horké vody a přitom pozorují hornatou krajinu. Nabídka lázní a relaxačních center  se dnes specifikuje i díky takové nabídce jako jsou masáže, relaxační koupele a vířivé vany, které vás nejen uvolní od stresu a napětí, které dnes zažíváme ve velké míře, ale ještě vám pomohou i zdravotně. Pokud vám takové procedury vyhovují, je dobré se na produkty zaměřit i z toho hlediska, zda byste si je neměli pořídit domů, protože v takovém případě se vám to více vyplatí. Máte-li pocit, že vířivka je to, co vám doma chybí, nechte se pozvat na prohlídku a nabídku vířivých van.

Vířivé vany - účel

Tento typ van má v sobě zabudovaný systém trysek, kterými proudí voda a ta se tlakem vstřikuje s různou intenzitou. Díky tomu se z vody stává bublající tekutina, která často mívá vyšší teplotu, aby svaly a klouby nejen promasírovala, ale i prohřála a změkčila. Vířivá vana dokáže za pomocí trysek namasírovat vaše tělo a tím ho dokonale uvolnit. Proto si dnes spousta lidí nechává různé typy zabudovat i domů a využívá jedinečnosti tohoto výrobku.

Vířivé vany – druhy

Už jsme zmínili, že vířivá vana je systémem trysek, které nechávají vyvěrat různé prameny, které pak způsobují relaxační slast. Vířivá vana může mít několik trysek, od pár a až po mnoho a tím se koriguje intenzita a typ masáže. Samozřejmě, čím propracovanější, tím je produkt dražší, ale vždy si kupte to, co vám bude vyhovovat. Na jednu stranu je zbytečné si pořizovat vířivou vanu, která vám dokonale neprohněte bolavá místa a zase si nepořizujte složitý systém, který třeba ani nevyužijete. Proto je nejlepší si takovou vířivku vyzkoušet třeba v lázních nebo relaxačním centru, abyste věděli, co vám vyhovuje.

Vířivá vana může mít ale i různý dezén. Někdo si může nechat udělat klasickou porcelánovou podobu, která pak bude mít efekt právě lázní, nebo si můžete nechat namontovat moderní kovový prvek, který vkusně ozdobí váš domov. Máte-li chuť, aby vana splynula s přírodou, nechte si danou nádobu potapetovat přírodním dezénem.

Vířivá vana může mít i různé systémy na ovládání, může být podsvícená a může disponovat dalšími efekty, Záleží na vás, jak chcete výrobek využít.

Vířivé vany jsou vkusným kouskem do vašeho domu, tedy i na zahradu. Nechte se hýčkat těmito jedinečnými výrobky, které vám udělají relaxační pohodu, zpohodlní život a zbaví vás stresu  a napětí v pohodlí domova, aniž byste museli někam docházet a platit za to.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id8898 (krasny-zivot.cz#23040)


Přidat komentář